Satacam.net – Kisisel Blog

Atv’de reyting rekorlarını alt üst eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi 165. Bölümü ile erken bir sezon finali yaptı. Pandemi nedeniyle sağlıklı bir set ortamı olmadığı için EDHO bu sezonu 165. Bölüm ile bitirdi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. Bölümde yaşananlar yazımızda!

Atv’de Salı akşamları izleyicileri ekrana kitleyen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezona erken veda etti. Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Sanem Çelik, Sabina Toziya ve daha alanında en üst seviyeye gelmiş bir çok başarılı oyuncuyu kadrosunda tutan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili son havadisler, fragmanlar ve özetler yazımızda.

ATV’de izlediğimiz ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 2020 sezon finalinde Feyyaz’ın hainliği ortaya çıkıyor ve masada infaz ediliyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezonu Eylül’de mi başlayacak yoksa daha erken bir tarih olacak mı? Henüz kesinleşen birşey yok.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın Genel Hikayesi Nedir?

edho yeni sezon ne zaman başlayacak
edho yeni sezon ne zaman başlayacak

Türkiye’nin en güçlü ailelerinden olan Çakırbeyliler’in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav vardır: Avrupa’nın en büyüğü olmak. Sürekli dengelerin değiştiği ve güç savaşlarının yaşandığı bu yeraltı dünyasında kazanan taraf kim olacak, dünyayı sömüren güçler mi, onlara başkaldıran Çakırbeyliler mi?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *