Satacam.net – Kisisel Blog

Yılın en büyüklerinden olan Galaxy Unpacked etkinliği bitti. Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy Note20 Ultra ve 5 yeni teknoloji harikası olan cihazlarını piyasaya çıkardı. Android tarafında en gelişmiş cihazları gelin beraber inceleyelim.
Senede iki kez Unpacked etkinliği hazırlayan Samsung, 11 Şubat 2020’de önce Galaxy S20 ailesi ve yeni Galaxy Buds+ kulaklıkları ile bizlere tanıtım yapmıştı. Her yıl yaz aylarında düzenlenen ve senenin ikinci Unpacked etkinliğini de bu yıl geride kaldı. Galaxy Note20 ve Note20 Ultra dışında katlanabilir telefon olan Galaxy Z Fold 2‘de tanıtıldı.
Samsung, iki üstün özellikli akıllı telefon dışında yeni tableti Galaxy Tab S7 ve S7+ ailesini, Galaxy Watch3 akıllı saati ve Galaxy Buds Live kablosuz kulaklıklarıda tanıtıldı. Etkinliğin hemen sonrasında Samsung Türkiye’nin resmi internet sitesinde Galaxy Buds Live hediyeli bir Note20 Ultra ön siparişide başladı.
samsung-galaxy-note20
samsung-galaxy-note20-ultra-ozellikleri-ve-fiyati

Etkinlikte Microsoft ile ortaklığın detaylarına da değinen Samsung, hem Note20 hem de Tab S7’lerde tüm Xbox Game Pass oyunlarına ulaşabileceğimizin müjdesini verdi. Oyun ve Bilgisayar dünyasının üst düzey üretimleri (Gears 5 vb.), Samsung’un Android işletim sistemli yeni nesil cihazlarında bulut sistemine erişimle oynanabilecek.

Galaxy Note20, daha az fiyatlı bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy Note20’ler her ne kadar Androidler’in en iyileri olarak konumlandırılsa da ülkemizdeki fiyatların yüksek olması tüketicileri biraz ikileme sokabilir. Yüksek fiyatlı bir cihaz almayı düşünüyorsanız, Galaxy Note20’lere göz atmanızı tavsiye edebilirim.

Diğer etkinliklerden ve çeşitli konulardan haberdar olmak için sitemize göz atabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *