Satacam.net – Kisisel Blog

Çoğumuz canımız sıkıldığında internetten film önerileri aramaktayız. Filmler hayatımızda vakit geçirmek için önemli yer tutar.

Peki en çok aranan ve önerilen filmler nelerdir?

Aksiyon film önerisi hareketli film severler için öncelikli film türlerinden birisidir. Genellikle bazen şasırtıcı bazende canımızı yakan film türüdür. Aksiyon  film önerisi denildiğinde aklımıza Jackie Chan, Jason Statham, Vin Diesel gibi oyuncuların başrol oynadığı filmler önerilir.

Film önerisi denildiğinde ikinci sırada aşk film önerileri gelir. Türk filmleri nedendir bilinmez bu dalda bana  daha dramatik ve izlenebilir gelir. En iyi aşk film önerilerinde  oyuncu olarak Halit Ergenç ,  Özcan Deniz, Kadir İnanır, Türkan Şoray, Ferdi Tayfur gibi isimler sayabiliriz.

Komedi film önerileride en çok aratılan diğer bir deyişle güldürmeye yarayan, keyfimizi yerine getiren hatta enerji depolamımızı sağlayan bir diğer film türüdür. Yerli komedi  film önerilerinde en çok Cem Yılmaz, Ata Demirer, Şahan Gökbakar en fazla komedi filmlerini çekmiş oyunculardır.

Son yıllarda özellikle önerilen filmlerde Türk filmleri genel olarak önde gitmekteydi. Başımıza bela olan  pandemiden dolayı yerli ve yabancı film sektörü uzun bir süre ara verdi. Ne olur bilinmez ama sinema sekteründe pandeminin tek kazananı  dijital film yayıncıları oldu. En çok aratılan film önerilerinde son aylarda  en üst sıralarda netflix film önerileri geldi. Sinema salonlarının kapalı olması netflix ve blue tv gibi film şirketlerine yaradı. Netflix film önerisi denildiğinde size kesinlikle netflix’de yeni yayına giren “Yarına Tek Bilet” isimli filmi izleminizi öneririm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *